Jūsų parama labai reikalinga ir laukiama stiprinant klubo pozicijas Lietuvoje! Stipresnis klubas- tai ir stipresni kovotojai, daugiau inventoriaus, įdomesnės treniruotės ir stovyklos, daugiau išvykų ir varžybų, geresni prizai!
STOIKO klubas kasmet vis stiprėja. Vis daugiau klubo nariø tampa Lietuvos čempionatų nugalėtojais ir prizininkais! Ar nori, kad TU ir STOIKAS būtų stipriausi?  Prisidėk prie stiprinimo! 
Tapkite „STOIKO“ rėmėju paskirdami iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.
Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Kėdainių sporto klubui "STOIKAS". 
Kartu pridedame ir prašymo pervesti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.
Kur pristatyti užpildytą formą?
Išsirinkite Jums patogiausią būdą:
  • Pateikite jį valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.);
  • Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją;
Jei Jūs privalote teikti metinæ pajamų mokesąio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos Jūs teikti neprivalote, tai prašymą turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.
2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.
Prašymo formą FR0512 su Kėdainių sporto klubo "STOIKAS" rekvizitais galite parsisiųsti paspaudę čia (MS Word formate
Ačiū visiems už paramą!
Pagarbiai,
KSK STOIKAS vadovas Gediminas Tankevičius
Go to top